Orofin Su Sporları

 

 

 

 

OROFIN, su sporları konusunda ülkemiz piyasasında varolan çeşitlilik, kalite ve tecrübe açığını kapatmak hedefi ile kurularak kano ve kürek sporları ile ilgili olimpik altyapı hizmetlerini geliştirmeye gayret eden genç bir kuruluştur. Özellikle kano ve kayak kullanan doğa sporcuları yanında kürek sporuna hevesli amatörlerin yıllardır eksikliğini duyduğu ürünleri, güvenilir ve kaliteli markalar altında sunmaktadır. Amerika ve Avrupa kökenli üreticilerle gerçekleştirdiği partnerlik ve distribütörlük anlaşmaları çerçevesinde satışı yapılan tüm ürünler OROFIN‘in satış sonrası hizmet garantisi altındadır.

Oluşturulan yeni web yayımı ve olgunlaştırılan ürün kategorileri ile ilgili olarak uzman desteği de alan OROFIN, yeni dönemde hem sportif hem rekreasyonel su sporları alanında seçkin hizmetlerin sağlayıcısı olacaktır.

 

FESTİVALDE GÖRECEĞİMİZ ÜRÜNLER

Wilderness Systems Pamlico 135T, Amerikan malı iki kişilik bir kayaktır. İster iki kişi ister tek kişi tarafından idare edilsin; Pamlico, su üzerinde yaşanacak maceranın keyfine varmanızı sağlayacak ideal bir tasarıma sahiptir. Farklı hava ve su koşullarında yüksek manevra kabiliyeti ve stabilitesi ile konforlu bir kürek deneyimi sunar. Kuyruk üzerinde yer alan Orbix ambar önemli malzemelerinizi ve seyir gereçlerinizi muhafaza etmek için yeterlidir. Günübirlik ve yakın yollu kıyı etkinliklerinizin vazgeçilmezi olacak olan Pamlico 135T, gerek dalgasız denizlerde gerekse göllerde ve ağır akışlı akarsularda genel amaçlı kullanıma uygun eşsiz bir tandem kayaktır.

 

Wilderness Systems Tarpon 100, Amerikan malı SOT (üzerine oturulan) sınıfı amatör bir deniz kayağıdır. Birçok farklı aksesuarın kayağa montajına olanak sağlayan slide trax montaj kızakları ile donatılmıştır. Pedal kontrollü dümen tertibatı ile Tarpon 100 zorlu hava ve su koşullarında boyundan beklenmeyen bir manevra yeteneği sergiler. Yenilikçi Phase 3 SOT koltuk sistemi sayesinde yolculuğunuz boyunca konfor sunarak doğanın tadını çıkarmanızı sağlar. 20 cm.lik kapağa sahip kokpit ve burun ambarları önemli malzemelerinizi ıslanmadan taşımanıza izin verir. Kayak üzerinde yer alan elastik kordalar, deşarjör tapaları ve kupa yatağı standart ekipmandır. Pratikliği ve taşıma kolaylığı sayesinde günübirlik kısa kıyı etkinliklerinizin vazgeçilmezi olacak olan Tarpon 100, kürek çekmenin eğlenceli yönünü keşfetmenizi sağlar.

 

Wilderness Systems Tarpon 160 Amerikan malı bir deniz kayağıdır. Birçok farklı aksesuarın kayağa montajına olanak sağlayan slide trax montaj kızakları ile donatılmıştır. Pedal kontrollü dümen tertibatı ile Tarpon 160 zorlu hava ve su koşullarında manevra kabiliyetini kaybetmez. Yenilikçi Phase 3 SOT koltuk sistemi sayesinde uzun yolculuklarda bile konforunuzu sağlayarak doğanın tadını çıkarmanızı sağlar. Oval kapaklı büyük ön ambar ile 20 cm.lik kapağa sahip kokpit ambarı malzemelerinizi ıslanmadan taşıma olanağı sunar. Kayak üzerinde yer alan elastik kordalar, deşarjör tapaları ve kupa yatağı standart ekipmandır. Uzun yollu ve günaşırı etkinliklerde bir tur kayağının hızı ve dengesini aratmayacak kalitede sürüş konforu sunan Tarpon 160, kilometrelerce kürek çekmenin ve en heyecanlı balıkçılık serüvenlerinin keyfini çıkarmanızı sağlayabilecek SOT (üzerine oturulan) sınıfı profesyonel bir deniz kayağıdır.

 

Wilderness Systems Tsunami 165, Amerikan malı profesyonel bir deniz kayağıdır. Etekli kullanıma uygun olup yenilikçi Phase 3 XP koltuk sistemi sayesinde uzun yolculuklarda bile konforunuzu sağlayarak doğanın tadını çıkarmanızı sağlar. Oval kapaklı büyük kuyruk üstü ambarı ile uzun yollu seyahatlere uygun kargo alanı sunarken daha küçük orta ve burun üstü ambarları sayesinde seyir esnasında kullandığınız diğer malzemelerinizi ıslanmadan taşımanıza izin verir. Kayak üzerinde yer alan elastik kordalar standart ekipmandır. Dümen tertibatına sahip olan Tsunami 165, her türlü hava ve su kondisyonunda kararlı bir seyir olanağına sahiptir. Uzun yollu ve günaşırı etkinliklerden hafta sonunu kapsayan kamplı gezilerinizde güven ve konforu Tsunami ile hissedeceksiniz.

 

Wilderness Systems Tempest 170, Amerikan malı gezi amaçlı profesyonel bir deniz kayağıdır. 2010 yılında Sea Kayaker Magazin tarafından ‘haftasonları için en iyi tur kayağı’ alanında “Okuyucunun Seçimi Ödülü”ne layık görülmülmüştür. Islanmaya karşı kano eteği ile birlikte kullanılabilen Tempest 170, yenilikçi Phase 3 XP koltuk ve aksesuar sistemi sayesinde uzun yolculuklarda bile konforunuzu garantiliyerek yolculuğa odaklanmanızı sağlar. Rahat ve emniyetli bir otouruş için kızağı üzerinde kilitlenerek sabitlenebilen -ayarlanabilir- ayak dayamalarına sahiptir. Oval kapaklı büyük kuyruk üstü ambarı ile daha küçük burun üstü ambarı malzemelerinizi ıslanmadan taşımanıza izin verir. Kayak üzerinde yer alan elastik kordalar standart ekipmandır. Günübirlik etkinliklerden hafta sonunu kapsayan maceralarınıza kadar kıyı kıyı gezmenin, denizleri ve büyük gölleri keşfetmenin keyfini süreceksiniz.

 

Daha Fazlası İçin

www.orofin.com