Pupa Market

 

 

 

Hakkımızda

Pupa Yelken katı kurallar bütünü olarak tanımlayabileceğimiz denizcilik sektörünün geleneksel iş ve eğitim modellerini kavramış, yenilikçi iş yapış biçimini de sektöre kazandırmayı kendine ilke edinmiştir.

Başarımızın formülünü: Yenilikleri yakından takip edip, bunları faaliyet alanlarımızda uygulamak, mutlak müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir ilke olarak kabul edip; insan gücüne yatırım yaparak, iyi motive edilmiş bir kurum kültürü yaratmak, şeklinde özetleyebiliriz.

Pupa Yelken, müşterilerine kaliteli hizmet vermek amacıyla seçkin çalışma ekibinin eğitimlerine özen gösterir. Böylece, sahip olduğumuz yetkin çalışan profili ile müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde hizmet sunarız.

Mükemmeliyetçiliğimizin vazgeçilmez bir göstergesi olan modern, donanımlı teknelerimizle, yüksek standartlara sahip ekipman ve aksesuarlarımızla, müşterilerimize güvenli, konforlu, kaliteli ve zevkli çözümler üretiriz.

Bütün bunların doğal bir sonucu olarak şirketimiz, sektörde dinamizm, pozitif rekabet ve satın alınabilirliği başarmıştır.

Denizcililik Sektöründe kendini ispatlamış yerli-yabancı çözüm ortaklarıyla çalışan Pupa Yelken; sektörde güven, istikrar ve yenilikçilikle birlikte anımsanmaktadır.


İlkemiz

Amatör denizci ve yelken eğitiminde mükemmel hizmeti veren, kaliteli, işlevsel, ekonomik ekipman ve aksesuarlarıyla entegre bir kurum olarak anılmak.

Misyonumuz
Deniz ve yelken severlerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Visyonumuz
Yaşam tarzınızı farklılaştırırız.

Temel Değerlerimiz
•Güvenilirlik
•Mükemmellik
•Kişiye odaklılık
•Yenilikçilik
•Esneklik

www.pupamarket.com