And Outdoor

 

“1980 yılından bugüne dayanıklı tüketim pazarında önemli bir konumda olan şirketimiz, bünyesine çeşitli distribütörlükler katarak genişlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz yaşamı eğlenceli hale dönüştüren kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırarak memnuniyetlerini daha yüksek düzeye daha uygun fiyatla getirmektir.

Şirketimiz ürün çeşitliliği ve yüksek stok avantajları ile firmaların operasyonel ve promosyonel ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. Satış sonrası servis hizmetlerini konusunda uzman elemanlarla mükemmel bir şekilde yürütmektedir.


 

 

 

Kanolar Bagajda!

Kürek çekmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Doğal su kanallarından geçerken saçlarınıza değen ağaç dalları, İstanbul Boğazında hala el değmemiş yerleri görmenin şaşkınlığı veya su bitkileri ve sazlıkların kanonuzun hızını kesmesi. Bu tatlı mücadele sonrası akşam evinize hafif bir yorgunluk ve çok güzel anılarla döneceksiniz.

Ülkemizde zayıf tanıtım, yüksek fiyat ve taşıma probleminden dolayı gelişemeyen kano sporunun yüzü İsveçli Point65 ile gülüyor.

Kanoyu modüler hale getirerek bir tasarım harikası yaratan Point65 taşıma problemini ortadan kaldırıyor. Tek kişiliği 2 parça olan kanoyu iki kişilik yapmak için sihre gerek yok, 1 orta parça eklemek yeterli. Üstelik bu parçadan daha fazla ekleyerek 10 kişilik kapasiteye kadar ulaşabilen kanolar yapmak artık çok kolay. Yurtdışında tanıtıldığı çeşitli fuarlarda İskandinav tasarımının son harikası olarak anılan Point65 kanoları ülkemizde de BoatShow fuarında görücüye çıkıp hem heveslilerinden hem de Deniz Kayağı Kulüplerinden tam not aldı.

Modüler kanoların dışında günlük eğlence, kano balıkçılığı ve hatta 2 haftalık deniz seyahatlerinize uygun profesyonel deniz kayakları üreten Point65 Türkiye’de AndOutdoor tarafından temsil ediliyor. Plastik ve Fiberglass kanoların yanı sıra tüm kano aksesuarlarının satış öncesi ve sonrası desteğini profesyonel ekibiyle veren AndOutdoor kano kullanmak isteyen herkesi Küçükçekmece gölünde ücretsiz deneme sürüşüne davet ediyor.

www.andoutdoor.com